Průběh pobytu

Rádi bychom Vám nejprve přiblížili průběh pobytu, který Vás čeká, protože máte zájem naučit se cizí jazyk včetně kulturně společenských poměrů dané země a to se bez účasti na jazykovém pobytu v zahraničí neobejdete.

Po příjezdu a vřelém uvítání rodiny Vašeho lektora se ubytujete ve svém pokoji. Při první lekci budete lektorem přezkoušen, kde zjistíte úroveň Vaší angličtiny a sdělíte lektorovi Vaše požadavky a cíle, kterých chcete během pobytu dosáhnout. Lektor se tomu přizpůsobí a zaměří se na problematiku Vámi zvolenou. Pokud již máte nějaké materiály, na které byste se chtěl během studia zaměřit, vezměte si je s sebou a předložte je lektory.

Jednoznačnou prioritu hraje volba lektora podle Vašich zájmů a studijních cílů ve Vámi zvolené destinaci. Lektora Vám vybere koordinátorka v příslušné zemi po analýze Vašich požadavků a cílů - žádejte osobní konzultaci v Praze nebo v Žilině. Během konzultace vypracujete gramatický test a napíšete o sobě dopis v cizím jazyce, kde se zmíníte o své profesi, zájmech a cílech, které máte. My tento dopis předáme koordinátorce a lektory, který Vám v oboru či v zájmech bude nejvíce vyhovovat. Pobyt plánujte s odjezdem nejdříve za 3 měsíce.

Hlavní výhody tohoto programu:


Pobyt v rodině vyučujícího

Domácí výuka je nejrychlejším způsobem, jak se naučit cizí jazyk, ať už angličtinu nebo některý jiný. Klienti jsou ubytování v domě vyučujícího, který jim poskytuje soukromé lekce jazyka. V ceně pobytu je zahrnuto  ubytování v jednolůžkovém pokoji s plnou penzí a klienti se účastní běžného života rodiny (včetně rodinných a společenských událostí ). Spojí tak studium jazyka s poznáním života obyvatel určité země a získaji tzv. kulturní gramotnost – ví, jak se lidé v dané zemi chovají v určitých situacích, co je zdvořilé a co naopak faux pass. Tato zkušenost je při jednání se zahraničními partnery často k nezaplacení.

Kurz šitý na míru

Na základě informací o osobě klienta (věk, jazyková pokročilost, zájmy atd.) vyhledáme vhodného vyučujícího. Vyučující tedy má nejen dostatečné zkušenosti a kvalifikaci pro výuku, ale odpovídá i dalším požadavkům klienta. Tím je zaručeno, že výuka bude probíhat v přátelské atmosféře, což je při této formě studia velmi podstatné. Obsah výuky vyučující plně přizpůsobí představám klienta a jeho jazykovým potřebám. Jelikož je jediným studentem v kurzu, také tempo výuky se řídí podle něj. Tento způsob studia je maximálně efektivní a je také ekonomický, protože studenti se učí mnohem rychleji než ve skupinovém kurzu.

Maximální jazykový pokrok

Jazykový pokrok je zaručený. Klienti bydlí v domě vyučujícího, a jsou tak nuceni používat cizí jazyk nepřetržitě. Ne pouze během vlastních lekcí ale po celou dobu: při společném stolování, na výletech a při různých kulturních a sportovních aktivitách, jichž se mohou během pobytu zúčastnit. Privátní výuka je navíc mnohem příjemnější než skupinový kurz s dalšími studenty, kteří mohou mít různou pokročilost a odlišné studijní cíle.


Výuka angličtinyZákladní informace o programu:


Kdykoliv

Nástupní termíny na kurzy jsou po celý rok. Klienti mohou na pobyt nastoupit kterýkoli víkend v roce (preferuje se varianta pobytu s příjezdem v neděli do 21:00hod místního času). Pokud klient potřebuje přijet o den dříve nebo odjet o den později, je možné si připlatit extra noc ubytování. Výuka probíhá od pondělí do pátku.

Maximální délka pobytu je neomezená a řídí se Vašimi časovými možnostmi a cílem, který sledujete. Můžete přihlédnout k našemu doporučení a celý pobyt není zadarmo - viz. ukázky z ceníku a osobní konzultace.

Pro kohokoliv

Program je možno zajistit pro jakkoliv starou osobu, popř. pro dvojice, které mohou společně studovat. Pro děti bez dozoru vlastního rodiče nebo naopak pro celou rodinu. Těm, kteří se již nechtějí učit, ale rádi by se ubytovali v soukromí a během stravování cizojazyčně konverzovali, můžeme vyhovět také. Informujte se na konkrétní ceny při osobní schůzce.

Zahraniční koordinátorka disponuje databázi vyučující různých věkových kategorií a profilů vč. těch, kteří vyučují manažerskou angličtinu, takže je možné uvést jako preferenci např. typickou rodinu s dětmi nebo naopak starší manželský pár atd.